לקוחות מספרים וממליצים

מתוך הבלוג "ביטחון או חלום" / רונה סטון מרקוביץ:
"... כל זמן שעבדתי בתעשיה אוירית לא ממש חשבתי שאי פעם אהיה עצמאית. לא מספיק האמנתי ביכולות שלי. בנוסף, אחרי זמן לא רב בתוך המערכת אתה נהיה חלש, מנוון... דבר אחד אני כן יכולה להגיד שהרגשתי כבר אז - כל פעם שמישהו אמר את המילה "יזמות" או "אני חושב לפתוח עסק", הייתי דרוכה וקשובה... הזנתי קורות חיים ולא ממש רציתי אף אחת מהמשרות שהציעו לי... שמעתי על פסיכולוגית תעסוקתית טובה (אפרת אגמון) והחלטתי לנסות אותה ..."
קראו כאן את המשך ההמלצה...

לאפרת היקרה,
את השביל שלי כמנהלת התחלתי לפני זמן מה שביל שלא היה מובן מאליו עבורי אך מאז שהתחלתי את תהליך הליווי הבנתי את מקור הסיבה… בדרך גיליתי על עצמי דברים ובעיקר קיבלתי הרבה מאד כלים, כלים שכבר עוזרים וילוו אותי בהמשך דרכי, תודה על יכולת מופלאה לגעת ולראות את האדם שמולך להקשיב ולהבין ומתוך הדברים לזקק. היית לי למורה ודוגמא אישית למקצועיות ואנושיות וגם לאמונה שכאמא צעירה אני יכולה להצליח.

לאפרת היקרה,
המתייחס אל אנשים כפי שהם, הופכם לגרועים משהם באמת. המתייחס אליהם כפי שהיו רוצים להיות, עוזר להם להגיע למה שהם מסוגלים להיות" (גתה). ישנן מילים שרק הכוונה המסתתרת מאחוריהן ומעניקה להן את כוחן, אז אני אומרת עם כל הכוונה וכל הלב: תודה על שעזרת לי להתחיל את הדרך למי שאני רוצה להיות!"

אפרת אגמון פסיכולוגית תעסוקתית המלצות